Jump to content

Analityk Finansowy - Częstochowska 140f, Kalisz 62-800, Poland

5 days ago

Job Opportunity Details

Type

Full Time

Salary

Not Telling

Work from home

No

Weekly Working Hours

Not Telling

Positions

Not Telling

Working Location

Częstochowska 140f, Kalisz 62-800, Poland, Poland   [ View map ]

Date Posted:

2024-06-24

Country:

Poland

Location:

Częstochowska 140f, Kalisz 62-800, Poland

Position Role Type:

Unspecified

Analityk Finansowy

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji finansowo-księgowej wprowadzanej do ksiąg Spółki przez firmę zewnętrzną
  • Ewidencja dokumentacji finansowo-księgowej w księgach Spółki
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowo-księgowych (NBP, GUS, roczne sprawozdanie finansowe spółki)
  • Przygotowywanie analiz w zakresie rentowności i opłacalności produktów
  • Przygotowywanie danych i analiz w zakresie budżetowania krótkookresowego i długookresowego
  • Uczestnictwo w procesach kontroli wewnętrznej oraz w przeprowadzanych kontrolach zewnętrznych (ACA, Internal Audit)

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne – preferowany kierunek: rachunkowość i finanse
  • Doświadczenie w dziale księgowości lub dziale finansów
  • Znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości finansowej polskiej
  • Wiedza z zakresu zagadnień rachunkowości zarządczej lub kontrolingu
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Nastawienie na pracę zespołową i otwartą komunikację
  • Zdolność analitycznego myślenia i dobrego planowania

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji z branży lotniczej o bardzo dobrej pozycji na rynku i wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Atmosferę sprzyjającą wymianie doświadczeń i nawiązywaniu relacji
  • Prywatny Program Emerytalny
  • Scholar Program – finansowanie nauki na wyższych uczelniach
  • Realny wpływ na działania z możliwością realizacji swoich pomysłów

RTX is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Privacy Policy and Terms:

Click on this link to read the Policy and Terms

More Information

User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Create New...