Jump to content

Prawnik_Prawniczka Prawa Pracy w Kancelarii EY Law

6 days ago

Job Opportunity Details

Type

Full Time

Salary

Not Telling

Work from home

No

Weekly Working Hours

Not Telling

Positions

Not Telling

Working Location

Warszawa, Warszawa, Warszawa, 00-124, Poland   [ View map ]

Job Description

Zespół Prawa Pracy w Kancelarii EY Law doradza we wszystkich kwestiach związanych z zatrudnieniem pracowników. Nasi prawnicy wspierają przedsiębiorców przy złożonych projektach z zakresu prawa pracy oraz pomagają w zarządzaniu pracowniczymi aspektami prawnymi w związku z procesami reorganizacji, fuzji i przejęć, etc. Nasz zespół zapewnia bieżącą obsługę działom HR i doradza klientom ze wszystkich sektorów gospodarki.

Twój zakres obowiązków:

  • sporządzanie i weryfikacja projektów umów o pracę, kontraktów menadżerskich, regulaminów pracy i innych dokumentów,
  • przygotowywanie analiz prawnych,
  • wsparcie w transakcjach M&A (udział w badaniach due diligence),
  • bieżące doradztwo,
  • bezpośredni kontakt z klientami EY, uczestnictwo w spotkaniach/telekonferencjach.

Nasze wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze prawa pracy,
  • znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej) poparta certyfikatem – poziom proficiency,
  • płynna znajomość języka polskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • status aplikanta radcowskiego lub adwokackiego lub w trakcie aplikacji.

Oferujemy:

  • pracę w doświadczonym zespole praktyków prawa pracy dobrze rozumiejących aspekty biznesowe swoich klientów,
  • rozwój zawodowy i szkolenia na najwyższym poziomie,
  • miłą atmosferę i hybrydowy model pracy,
  • ambitne projekty dla największych firm krajowych i zagranicznych,
  • możliwość współpracy z międzynarodową grupą ekspertów EY.

A także:

  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów m.in.: aplikacja radcowska i adwokacka
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA renomowanej uczelni Hult University
  • Career Counselor - profesjonalny, indywidualny doradca w zakresie budowania i rozwoju kariery
  • Innovate EY – unikalne programy, w ramach których możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania
  • Platforma psychoedukacyjna – pakiet bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z szerokiego zakresu zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego oraz dostęp do aktywności edukacyjnych
  • Wygodny, hybrydowy model pracy uwzględniający Twoje potrzeby w zakresie czasu i miejsca jej wykonywania
  • Program benefitów oferujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną z dodatkowymi badaniami profilaktycznymi, ubezpieczenie na życie, bilety, sporty zespołowe, platformę do nauki języków obcych, karty sportowe i wiele innych (dostępnych online i offline)

Etapy rekrutacji:

  • Aplikuj. Jeśli robisz to po raz pierwszy, załóż profil i dodaj CV
  • Porozmawiajmy. Czeka Cię rozmowa z rekruterem i osobą z przyszłego zespołu

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki”  - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.  W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2023 o 43% w stosunku do roku bazowego 2019.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszej społeczności. Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami w realizacji ich ambicji i marzeń związanych z rozwojem zawodowym.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

More Information

Application Details

  • Organization Details
    Ernst & Young

User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Create New...