Jump to content

Praktykantka lub Praktykant - Zespół aktuarialny

6 days ago

Job Opportunity Details

Type

Full Time

Salary

Not Telling

Work from home

No

Weekly Working Hours

Not Telling

Positions

Not Telling

Working Location

Warszawa, Warszawa, Warszawa, 00-124, Poland   [ View map ]

Job Description

Jesteśmy największym zespołem doradztwa w obszarze ryzyka i transformacji finansów w Polsce. Nasz zespół to około 170 profesjonalistów łączących kompetencje z obszaru zarządzania ryzykiem, aktuariatu, finansów, analityki danych, doradztwa regulacyjnego oraz technologii. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz usług z następujących obszarów:

  • doradztwo ubezpieczeniowe i aktuarialne,
  • zarządzanie ryzykiem finansowym,
  • zarządzanie ryzykiem kredytowym,
  • transformacja funkcji finansowej w ubezpieczeniach,
  • systemy kontroli wewnętrznej oraz audyt wewnętrzny,
  • zapobieganie przestępczości finansowej,
  • zaawansowana analiza danych,
  • doradztwo regulacyjne dla sektora finansowego.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Będziesz częścią zespołu Risk Consulting tworzonego przez zmotywowane, zaangażowane, chętne do rozwoju i współpracy osoby. Będziesz brał udział w projektach dla firm z sektora ubezpieczeniowego i poza nim, działających w Polsce i na innych rynkach europejskich, również w pracach realizowanych we współpracy z biurami zagranicznymi EY. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy aktuarialnej w ubezpieczeniach na życie lub ubezpieczeniach majątkowych i pozostałych osobowych.

Twoje główne zadania:

  • wsparcie projektów transformacji technologicznej procesów raportowania finansowego,
  • udział w projektach wdrożenia IFRS 17,
  • analizy aktuarialne na potrzeby projektów transakcyjnych i aktuarialnego wsparcia audytu, w tym wyliczenia i przeglądy rezerw techniczno-ubezpieczeniowych,
  • projekty z zakresu Solvency II,
  • modelowanie produktów ubezpieczeń na życie w systemie Prophet i podobnych systemach aktuarialnych (w przypadku osób z doświadczeniem w ubezpieczeniach na życie)
  • budowa modeli ryzyka i wdrożenia taryf składek (w przypadku osób z doświadczeniem w ubezpieczeniach majątkowych).

Umiejętności, które wykorzystasz:

  • znajomość zagadnień aktuarialnych ubezpieczeń na życie lub majątkowych,
  • znajomość podstaw finansów zakładu ubezpieczeń,
  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point, Access),
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, samodzielność i inicjatywa w realizacji zadań, efektywne zarządzanie czasem pracy.

Twoje dotychczasowe wykształcenie i doświadczenie:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w zespołach aktuarialnych ubezpieczeń na życie lub majątkowych,
  • wykształcenie wyższe ścisłe bądź ekonomiczne, preferowane kierunki: matematyka, informatyka, fizyka, metody ilościowe w ekonomii i finansach lub zbliżone.

Docenimy również:

  • znajomość VBA, SQL oraz środowisk modelowania aktuarialnego (np. Prophet),
  • zdane egzaminy aktuarialne lub ich część.

Pasujesz do nas jeśli:

Masz silne nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów oraz inicjatywę w realizacji zadań, wyróżniasz się efektywnym zarządzaniem swoim czasem pracy, chęcią do nauki i poznawania nowych obszarów wiedzy. Potrafisz jasno przedstawiać informacje oraz efektywnie pracować w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego rozwoju awansu zawodowego, wsparcie w indywidualnym planowaniu ścieżki kariery,
  • Udział w międzynarodowych projektach doradczych w sektorze ubezpieczeń, realizowanych w profesjonalnych zespołach doświadczonych ekspertów ubezpieczeniowych,
  • Elastyczną formę współpracy (oparta na pracy w biurach EY w całej Polsce i pracy zdalnej), możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w środowisku oferującym szeroką paletę specjalistycznych szkoleń merytorycznych i biznesowych oraz umożliwiającym kontynuację i podejmowanie studiów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do poczynionych postępów wiedzy i doświadczenia.

a także:

  • kwalifikacje i certyfikaty;
  • różnorodne doświadczenia w ramach różnorodnych projektów;
  • Innovate EY – finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości;
  • indywidulna mapa szkoleń;
  • elastyczny czas i miejsce pracy;
  • Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY;
  • Udemy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online;
  • Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie;
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu Tech MBA renomowanej uczelni Hult International Business School.

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami, a także dla osób ze spektrum neuroróżnorodności.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki”  - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku.  W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

More Information

Application Details

  • Organization Details
    Ernst & Young

User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Create New...