Jump to content

Manažer kvality pro CZ GA, lokalita Trutnov - (HE)Office_Trutnov

29 days ago

Job Opportunity Details

Type

Full Time

Salary

Not Telling

Work from home

No

Weekly Working Hours

Not Telling

Positions

Not Telling

Working Location

(HE)Office_Trutnov, Czechia, Czech Republic   [ View map ]

Location:

Trutnov, Královéhradecký kraj, Czechia

Job ID:

R0043520

Date Posted:

2024-03-04

Company Name:

HITACHI ENERGY CZECH REPUBLIC S.R.O.

Profession (Job Category):

Quality Management

Job Schedule:

Full time

Remote:

No

Job Description:

Hledáme managera kvality jako náhradu za naši kolegyni, která se chystá do důchodu.  Ráda by ještě před odchodem svého nástupce zaškolila a vše řádně předala.

Senior manager kvality (m/ž)

Náplň práce:

  • Stanovení a optimalizace procesů integrovaného systému řízení v rámci jednotek PGGA.
  • Tvorba a spolupráce při vytváření interních směrnic a postupů kvality, BOZP, ŽP a bezpečnosti informací a zajištění jejich dodržování.
  • Zajištění adekvátnosti, aktuálnosti a řízení dokumentace integrovaného systému řízení.
  • Analýza kvality práce a odhalování nedostatků, návrh na jejich odstranění.
  • Koordinace řešení neshod, včetně případných nápravných a preventivních opatření.
  • Nepřímé vedení a koordinace zaměstnanců, rozdělování úkolů a kontrola jejich plnění, motivování a rozvoj zaměstnanců v oblasti integrovaných systémů.
  • Řešení stížností zákazníků, jejich komunikace a zajištění navazujících opatření.
  • Provádění pravidelných auditů dle požadavků zavedených systémů.
  • Tvorba podkladů, zpráv a reportů pro vedení společnosti.
  • Zajišťování naplňování a dodržování platných legislativních a jiných požadavků v rámci integrovaného systému řízení.
  • Reprezentace PGGA z pozice „Představitel vedení“ pro integrovaný systém řízení.
  • Reprezentace společnosti na jednáních s obchodními partnery a dalšími subjekty.
  • Komunikaci s externími certifikačními orgány.

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Min. 5 let zkušeností ve výrobní společnosti v oddělení kvality příp. praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici
  • Velmi dobrá znalost normy kvality ISO 9001
  • Pokročilá znalost anglického jazyka nutností
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, týmový duch, asertivita, příjemné vystupování

CO VÁM V HITACHI ENERGY NABÍZÍME:

  • Jistotu úspěšné globální firmy v oblasti energetiky, která má budoucnost
  • 5 týdnů dovolené
  • 7,5 hodin pružné pracovní doby
  • Dotované stravování v závodní jídelně/stravenky
  • Cafeteria systém (možnost využít nasbírané body v oblasti vzdělání, sportu nebo jiných volnočasových aktivit) ve výši 6 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní připojištění 2–3 % ze mzdy
  • Mobilní SIM karty se zvýhodněným paušálem
  • Odměny za odpracované roky, při odchodu do důchodu a další benefity

More Information

Application Details

  • Organization Details

User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Create New...