Jump to content

COMPLETE Senior - Seniorka w Zespole M&A Transaction Tax, International Tax, Doradztwo Podatkowe

18 days ago

Job Opportunity Details

Type

Full Time

Salary

Not Telling

Work from home

No

Weekly Working Hours

Not Telling

Positions

Not Telling

Working Location

Warszawa, Warszawa, Warszawa, 00-124, Poland   [ View map ]

Job Description

Senior - Seniorka w Zespole M&A Transaction Tax, International Tax, Doradztwo Podatkowe

Lokalizacja: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Rzeszów

Zespół Międzynarodowych Podatków oraz Fuzji i Przejęć zajmuje się szeroko pojętym wsparciem transakcyjnym (Tax M&A) oraz doradztwem podatkowym w zakresie międzynarodowego obrotu gospodarczego. Wspieramy naszych klientów w dziedzinie prowadzenia inwestycji krajowych i międzynarodowych, w tym realizowanych poprzez fuzje i przejęcia. Doradzamy również w zakresie obowiązków podatkowych ciążących na przedsiębiorcach uczestniczących w krajowym i międzynarodowym obrocie gospodarczym.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Zespół Międzynarodowych Podatków oraz Fuzji i Przejęć obsługuje największe transakcje przeprowadzane na rynku polskim oraz uczestniczy w obsłudze największych transakcji o zasięgu globalnym realizowanej w ramach międzynarodowej sieci EY. Naszymi klientami są najbardziej renomowane światowe marki, liderzy swoich branż, a zakres realizowanych przez nas zleceń dotyczy zarówno podatków krajowych jak i zagranicznych. Oferujemy możliwości poszerzenia wiedzy w dziedzinie podatków (polskich i międzynarodowych) i finansów, jak również rozwoju kompetencji w dziedzinie analizy gospodarczej.

Twoje główne zadania:

  • Wsparcie projektów transakcyjnych, w tym due diligence, wsparcie w opracowaniu struktury kapitałowej oraz przepływów pieniężnych, bieżąca obsługa klienta po przeprowadzeniu transakcji
  • Praca koncepcyjna oraz wykonawcza w zakresie projektów o charakterze reorganizacyjnym
  • Doradztwo w zakresie przepływów środków pieniężnych, towarów i usług stanowiących część międzynarodowego systemu gospodarczego
  • Zarządzanie pracą zespołu
  • Rozwijanie kontaktów w Klientami

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • 2-3-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu doradztwa podatkowego
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów i bardzo dobra organizacji pracy
  • Umiejętność odpowiedzialnej delegacji zadań
  • Komunikatywność i dojrzałość w komunikacji
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy z inwestorami zagranicznymi, w tym funduszami
  • Umiejętność zwięzłego i precyzyjnego przekazywania złożonych komunikatów
  • Uprawnienia doradcy podatkowego

Kogo szukamy:

Szukamy ambitnej i aktywnej osoby, która lubi stawiać czoła nowym wyzwaniom. Cenimy sobie zaradność, samodzielność i przedsiębiorczość.

Oferujemy:

  • Szansę na zdobycie unikalnej wiedzy i stanie się ekspertem w dziedzinie podatków międzynarodowych
  • Wieloletnią ścieżkę rozwoju kariery
  • Możliwość udziału w ciekawych i rozwijających projektach
  • Elastyczny czas i miejsce pracy
  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów
  • EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości
  • Indywidualnie projektowana mapa szkoleń rozwijających kompetencje techniczne oraz menedżerskie
  • Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji
  • Zagraniczne szkolenia
  • Wsparcie w zdobywaniu doświadczeń w różnorodnych typach projektów
  • Program EY Care & Wellness, a w nim m.in.: masaże, karty sportowe, opieka zdrowotna

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami. EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

More Information

Application Details

  • Organization Details
    Ernst & Young

User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Create New...