Jump to content

COMPLETE Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta

5 days ago

Job Opportunity Details

Type

Full Time

Salary

Not Telling

Work from home

No

Weekly Working Hours

Not Telling

Positions

Not Telling

Working Location

Gdansk, Gdansk, Pomorskie, Poland   [ View map ]
Introduction
Kompleksowa obsługa telefonicznych zgłoszeń i reklamacji, zgodna z wyznaczonymi standardami, w ramach procesu outsourcingu.

Your Role and Responsibilities
Zakres obowiązków:
  • Telefoniczna obsługa Klientów w zakresie informacyjnym z zachowaniem najwyższego standardu jakości obsługi, zgodnego z wytycznymi zleceniodawcy i obowiązującymi Instrukcjami.
  • Udzielanie klientom rzetelnych i aktualnych informacji, zgodnych
    z danymi zawartymi w wykorzystywanych na stanowisku pracy systemach i narzędziach wspomagających.
  • Promowanie samodzielności Klienta.
  • Wykonywanie innych czynności przekazanych przez bezpośredniego przełożonego.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Zleceniodawcy.
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur operacyjnych, w tym w zakresie bezpieczeństwa oraz przepisów wewnętrznych Banku i Zleceniodawcy przy wykonywaniu dyspozycji klientów.
  • Niezwłoczne rozwiązywanie ewentualnych problemów zgłoszonych przez klientów zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie procedurami Zleceniodawcy.
  • Poszerzanie wiedzy poprzez aktywny udział w szkoleniach wewnętrznych oraz codzienne zapoznawanie się z aktualnymi informacjami/zmianami.
  • Udział w spotkaniach coachingowych mających na celu podniesienie własnych kwalifikacji i zwiększenie własnej efektywności.
  • Rzetelna realizacja celów wyznaczonych przez bezpośredniego przełożonego.
Co sprawia, że ​​IBM jest wyjątkowym miejscem pracy:
  • Globalna komunikacja: chcesz poprawić swoje umiejętności językowe? Zainwestujemy w Ciebie!
  • Elastyczność: rozwój pracowników jest dla nas ważny, dlatego każde stanowisko jest otwarte na rekrutację wewnętrzną.
  • Różnorodność: różne narodowości zjednoczone w jednym zespole.
  • Inicjatywa: masz pomysły na ulepszenia? Chcemy ich usłyszeć!
Gwarantujemy Ci:
  • Umowę o pracę.
  • Możliwość udziału w szkoleniach i kursach językowych.
  • Bogaty pakiet benefitów (Multisport, OK System, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bilety do kina).
  • Szkolenie wprowadzające, które pozwoli Ci płynnie przejść do nowej roli.

Required Technical and Professional Expertise
  • Lubisz rozmawiać z klientami
  • Wypowiadasz się swobodnie i używasz poprawnego języka polskiego
  • Twój angielski jest komunikatywny
  • Chcesz pracować w zgranym, zaangażowanym zespole
  • Chcesz zdobyć doświadczenie w bankowości
  • Zależy Ci na rozwoju umiejętności miękkich: współpracy, technik radzenia sobie ze stresem
  • Masz doświadczenie w pracy z klientem (jeśli go nie masz, przejdziesz u nas specjalne szkolenie)

Preferred Technical and Professional Expertise
N/a

More Information

Application Details

  • Organization Details
    IBM PL

User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Create New...