Jump to content

Specjalista / Specjalistka ds. Rozliczeń Budżetu Sprzedaży - Warszawa, Poland

3 days ago

Job Opportunity Details

Type

Full Time

Salary

Not Telling

Work from home

No

Weekly Working Hours

Not Telling

Positions

Not Telling

Working Location

Warszawa, Poland, Warszawa, Poland, 03-736, Poland   [ View map ]

Overview

Jako Specjalista / Specjalistka będziesz raportować bezpośrednio do Krajowej Kierowniczki Sprzedaży Away from Home – Izabeli. Jednocześnie będziesz częścią działu odpowiedzialnego za działanie kluczowych kanałów sprzedaży obsługujących różnorodnych klientów: od sektora restauracyjnego, po obiekty rekreacyjne, czy stacje benzynowe.

Jakim managerem jest Izabela?

Izabela ceni współpracę z osobami pomysłowymi, chętnie podejmującymi nowe zadania i mającym odwagę szukać niestandardowego podejścia do rozwiązywania problemów, w oparciu o sumienną analizę danych, trendów konsumenckich i konkurencji. Izabela jest doświadczonym managerem w zarzadzaniu dużymi zespołami z wieloletnim stażem pracy w marketingu.

Dlaczego powinieneś/powinnaś dołączyć do zespołu?

  • Będziesz wprowadzać korzystne i faktyczne zmiany dla PepsiCo (np. rozwój, aktualizacje czy przeprojektowanie procesów, dodanie lub zmiana KPI itp.).
  • Będziesz samodzielne przygotowywać analizy wraz z rekomendacjami przy użyciu danych ze zróżnicowanych źródeł.
  • Będziesz nadzorować i kontrolować kluczowe budżety działu AFH.

Jak pracujemy i co możemy zaoferować?

  • Pracujemy w trybie hybrydowym (2-3 dni pracy w biurze, pozostałe dni home office). Preferowana lokalizacja zamieszkania kandydata to Warszawa. Nasze biuro główne w W Warszawie mieści się przy ul. Plac Konesera 12.
  • Najważniejsze benefity dla tego stanowiska to: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, platforma kafeteryjna, Pracowniczy Program Emerytalny, Program Wsparcia Pracowników (np. konsultacje z psychologami lub doradcami finansowymi), bonus roczny.

Responsibilities

Jakie będą Twoje zadania?

1. Zarządzanie budżetami działu AFH Independent (A&M, D&A, Free Goods).

2. Przygotowywanie cyklicznych rozliczeń związanych z rabatami RETRO dla szerokiej grupy klientów z sektora AFH Independent (przetwarzanie, weryfikacja poprawności danych oraz ich korelowanie z ankietami serwisowymi) we współpracy z Działem Reportingu.

3. Przygotowanie oraz wysyłanie rozliczeń do klientów:

- weryfikacja ich poprawności

- identyfikacja przyczyn błędów oraz testowanie nowych rozwiązań

- sprawdzanie i ewentualna korekta faktur przed ich wysłaniem do systemu rozliczeniowego VIM

- zawiązywanie oraz rozwiązywanie rezerw

4. Wsparcie dla Działu Sprzedaży (KAM / DSM) w zakresie kontroli realizacji założeń kontraktów poprzez regularne raportowanie po wspieranie procesu windykacji kontraktów przedpłaconych.

5. Przygotowywanie specyficznych raportów / niestandardowych danych na potrzeby działu AFH na podstawie bazy danych UDOL.

6. Wsparcie w tworzeniu procesów i „zdigitalizowanych” procedur dotyczących:

- monitorowania przedpłat,

- monitorowania budżetów dla DSM

- generowania automatycznych umów

- automatycznego ładowania danych

7. Aktualizacje operacyjne bazy danych UDOL:

- uzupełnianie pliku szacunkowego (z wszystkimi umowami UDOL) poprawnymi danymi klientów

- cotygodniowe aktualizacje danych i bieżące zmiany (np. aneksy, zmiana adresu e-mail etc.)

Qualifications

Czego oczekujemy na tym stanowisku?

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub FiR (finanse i rachunkowość)
  • Znajomość jęz. angielskiego pozwalająca na skuteczną komunikację
  • Znajomość środowiska MS Office, perfekcyjna znajomość programu Excel (dodatkowym atutem będzie Power Point)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej firmie z sektora FMCG (doświadczenie w zakresie kontroli budżetu/kontroli/FP&A, analizy biznesowej/raportowania)
  • Umiejętności analityczne pozwalające na przeprowadzanie analiz i formułowanie rekomendacji
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz asertywność, umożliwiające efektywną współpracę zarówno wewnątrz działu jak i z przedstawicielami innych działów

More Information

Application Details

  • Organization Details
    PepsiCo

User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Create New...