Jump to content

Przedstawiciel/ka Handlowy/a Horeca - Katowice i okolice - Chorzów, Poland

4 days ago

Job Opportunity Details

Type

Full Time

Salary

Not Telling

Work from home

No

Weekly Working Hours

Not Telling

Positions

Not Telling

Working Location

Chorzów, Poland, Chorzów, Poland, 41-506, Poland   [ View map ]

Overview

PepsiCo to takie marki jak Pepsi, Mirinda, 7up, Rockstar, Lay’s, Cheetos i Doritos. Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis. W PepsiCo dokładamy wszelkich starań, aby osiągać dobre wyniki indywidualnie i zespołowe.

Dzień Przedstawiciela / Przedstawicielki charakteryzuje duża samodzielność i nastawienie na realizowanie celów sprzedażowych. Dbasz nie tylko o to sprzedaż, ale też o odpowiednią ekspozycję towarów i rozliczenia. Jeśli jesteś spragniony/a wyzwań i lubisz być w trasie ta praca jest dla Ciebie!

Praca w lokalizacji: Katowice i okolice

Responsibilities

Twój zakres obowiązków

  • Zajmujesz się sprzedażą oferty handlowej PepsiCo do obecnych i nowych klientów (klienci z branży gastronomicznej),
  • Realizujesz wyznaczone plany sprzedażowe i dystrybucyjne,
  • Poszukując i nawiązując współpracę rozwijasz bazę klientów,
  • Dbasz o ekspozycję produktów,
  • Budujesz trwałe relacje z kluczowymi klientami,
  • Wdrażasz promocje oraz akcje marketingowe u klientów.

Qualifications

Nasze wymagania

  • Masz minimum roczne doświadczenie w pracy z klientami, (chętnie FMCG / branża gastronomiczna),
  • Skupiasz się na celu i motywuje Cię wynik indywidualny oraz zespołowy,
  • Cechujesz się odpowiedzialnością w podejściu do realizacji zadań,
  • Skutecznie komunikujesz się zarówno z klientami, jak i pracownikami organizacji,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wsparcie i mentoring doświadczonych członków zespołu,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy (z opcją do użytku własnego), tablet oraz telefon,
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie Uniqa, PPE, platforma kafeteryjna),
  • System premiowy.

More Information

Application Details

  • Organization Details
    PepsiCo

User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Create New...