Jump to content

Starszy/a Planista/Planistka Produkcji i Harmonogramowania - Warszawa, Poland

4 days ago

Job Opportunity Details

Type

Full Time

Salary

Not Telling

Work from home

No

Weekly Working Hours

Not Telling

Positions

Not Telling

Working Location

Warszawa, Poland, Warszawa, Poland, 03-736, Poland   [ View map ]

Overview

Starszy/a Planista/Planistka Produkcji i Harmonogramowania jest punktem współpracy pomiędzy Starszymi Planistami Zaopatrzenia, Działem Eksportu, Działem Customer Service, Komercjalizacji oraz Zespołem Produkcyjnym. Jest odpowiedzialny/a za budowanie krótko, średnioterminowych tygodniowych planów produkcyjnych z wykorzystaniem dostępnych narzędzi i systemów informatycznych.. Do głównych KPI należą: poziom realizacji zamówień klienckich na wyrobach gotowych na rynku polskim i zagranicznym (Service Level) oraz poziom realizacji planow produkcyjnych.

Dlaczego powinieneś/powinnaś dołączyć do zespołu?

  • Otrzymasz możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego wynikającego z łączenia różnych obszarów planowania łańcucha dostaw, udziału w wielu projektach cross-funkcyjnych i rozwoju osobistego,
  • Będziesz pracować w bardzo pozytywnym, otwartym zespole,

Jak pracujemy i co możemy zaoferować?

  • Pracujemy w trybie hybrydowym od poniedziałku do piątku. Preferowana lokalizacja zamieszkania kandydata to Warszawa lub Grodzisk Mazowiecki i okolice. Nasze biuro główne mieści się przy ul. Pl. Konesera 12 w Warszawie.
  • Najważniejsze benefity dla tego stanowiska to: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, platforma kafeteryjna, bonus roczny, Pracowniczy Program Emerytalny, Program Wsparcia Pracowników (np. konsultacje z psychologami lub doradcami finansowymi), umowa o pracę, bonus roczny.

Responsibilities

Twoje codzienne zadania będą obejmować:

  • Planowanie zaopatrzenia funkcji sprzedażowych w wyroby gotowe poprzez tworzenie i nadzorowanie tygodniowych planów produkcyjnych w ujęciu krótko i średnioterminowym,
  • Udział w tworzeniu i zarządzaniu harmonogramem pracy linii produkcyjnych w fabryce,
  • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasu wyrobów gotowych w odniesieniu do prognozowanego popytu, planów marketingowych oraz przyjętej strategii zapasowej,
  • Parametryzacja i dbałość o poprawność danych planistycznych w systemie DPP oraz współpraca z międzynarodowymi funkcjami Centre of Excellence,
  • Wdrażanie usprawnień i optymalizacji w obszarze systemu planistycznego oraz procesów Planowania Łańcucha Dostaw,
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz w obszarze planowania zaopatrzenia oraz raportowanie wskaźników KPI.

Qualifications

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w obszarze Planowania Łańcucha Dostaw lub funkcji pokrewnych,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych i łatwości budowania relacji,
  • Zdolności analitycznych oraz umiejętności przedstawiania i rozwiązywania złożonych problemów,
  • Ukierunkowania na rezultat, inicjatywy i samodzielności w działaniu,
  • Dobrej znajomości obsługi aplikacji MS Excel oraz MS Outlook,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP.

More Information

Application Details

  • Organization Details
    PepsiCo

User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Create New...